Reviews

 

Rate the work of the administrator
Impressions from the doctor
General atmosphere, comfort
Савченко Ірина
05.06.2026

Відвідуємо стоматологію через потреби доньки і щоразу залишаємося дуже задоволені. Завжди спокійна, доброзичлива атмосфера, уважний і професійний підхід до дитини. Донька почувається впевнено і без страху на кожному візиті. Окремо хочеться відзначити привітних дівчат на ресепшені. Дякуємо всій команді!

Rate the work of the administrator
Impressions from the doctor
General atmosphere, comfort
Ірина Савченко
05.06.2026

Це вже не перший наш візит до ортодонта. Проходимо лікування з розширенням щелепи та вже встановленою брекет-системою, також регулярно відвідуємо контрольні огляди. Усе проходить організовано та професійно. Лікар уважний, детально пояснює кожен етап лікування, дитина почувається спокійно і впевнено. Окремо хочеться відзначити дівчат на ресепшені — завжди привітні та приємні в спілкуванні. Загалом дуже задоволені рівнем сервісу та підходом до пацієнтів.

Rate the work of the administrator
Impressions from the doctor
General atmosphere, comfort
Ирина
04.06.2026

Визит в клинику прошел на высоком уровне, как обычно. Большая благодарность врачу парадантологу и администрации. Приятная атмосфера и специалисты своего дела!

Rate the work of the administrator
Impressions from the doctor
General atmosphere, comfort
Александр
04.06.2026

Спасибо большое персоналу клиники за то что они работают в это непростое время, оказывая квалифицированную помощь людям!

В этот раз был на приеме у парадонтолога. Огромное спасибо за его работу! Приятные девушки на рисепции.

Хорошей вам работы!!!

Rate the work of the administrator
Impressions from the doctor
General atmosphere, comfort
Александр Шевченко
04.06.2026

Большое спасибо моему лечащему врачу Дарье Григорьевне, ее ассистенту, а также Екатерине Сергеевне за профессионализм и заботу. За смелость оставаться и работать в Херсоне, быть рядом!

Спасибо!