Відгуки
Відвідуємо стоматологію через потреби доньки і щоразу залишаємося дуже задоволені. Завжди спокійна, доброзичлива атмосфера, уважний і професійний підхід до дитини. Донька почувається впевнено і без страху на кожному візиті. Окремо хочеться відзначити привітних дівчат на ресепшені. Дякуємо всій команді!
Це вже не перший наш візит до ортодонта. Проходимо лікування з розширенням щелепи та вже встановленою брекет-системою, також регулярно відвідуємо контрольні огляди. Усе проходить організовано та професійно. Лікар уважний, детально пояснює кожен етап лікування, дитина почувається спокійно і впевнено. Окремо хочеться відзначити дівчат на ресепшені — завжди привітні та приємні в спілкуванні. Загалом дуже задоволені рівнем сервісу та підходом до пацієнтів.
Визит в клинику прошел на высоком уровне, как обычно. Большая благодарность врачу парадантологу и администрации. Приятная атмосфера и специалисты своего дела!
Спасибо большое персоналу клиники за то что они работают в это непростое время, оказывая квалифицированную помощь людям!
В этот раз был на приеме у парадонтолога. Огромное спасибо за его работу! Приятные девушки на рисепции.
Хорошей вам работы!!!
Большое спасибо моему лечащему врачу Дарье Григорьевне, ее ассистенту, а также Екатерине Сергеевне за профессионализм и заботу. За смелость оставаться и работать в Херсоне, быть рядом!
Спасибо!