Отзывы
Щиро дякую лікарям за вашу чуйність, надану допомогу та професіоналізм.Обладнання чудове.Дуже задоволена.Дякую!!!
Дуже сподобався візит до лікаря. Професійний підхід, уважне та доброзичливе ставлення до пацієнтів. Персонал привітний, турботливий і компетентний. Щиро дякую за якісну допомогу та приємну атмосферу!
Дякую всьому персоналу стоматології «Ватанов». Дитина завжди залюбки відвідує свого лікаря. Дякую, за те що перший досвід відвідування стоматолога був успішний і подальші прийоми відбуваються без страху
Все пройшло, як завжди, чудово: швидко (без черг, навіть трохи раніше назначеного часу), якісно, безболісно!
Дякую, що працюєте в Херсоні!
Неодноразово наголошував що дуже класна стоматологія. Оскільки переліковував після іншої (не дешевої).
всі лікарі чудові та лікують та намагаються врятувати кожний мій зуб.
а ще круті адміністратори які завжди вічлеві та зустрічаються з усмішкою та кавою) а сьогодні мені подарували подарунок! 🎁 такого ще ні де не було! Дякую їм ну дуже приємно))